KONST / Litografier / Färglitografi 14499394
nr 1449 9394
Ingvar Hurtig
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 205/310, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 27x40, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Ingvar Hurtig, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1934.
måndag 21 februari 2022
kl 20:02:14
Ingvar Hurtig
Läs mer om Ingvar Hurtig